O nás

Přinášíme FinTech na český trh

Investiční bankovnictví prochází výraznými změnami. Přichází vlna zvaná FinTech. Pomocí nových technologií, procesů a spoluprací s globálními technologickými firmami zrychlujeme a automatizujeme věci, které za desítky let v tradičním investičním bankovnictví zkostnatěly.

„Místo finančních poradců chytré algoritmy, místo bankovních poboček smartphony, místo univerzálních bankovních domů malé specializované firmy zaměřené na úzký výběr bankovních procesů.“

Ekonom 42/2014

Multiproduktový transakční portál

Transakční portál Roklen360 Vám brzy přinese nové finanční a investiční produkty vytvořené s důrazem na jednoduchost, rychlost a nízké náklady. Postupně Vám nabídneme širokou paletu produktů vhodných jak pro firmy a podnikatele, tak pro individuální klienty.

Společnost Roklen360, a.s. je pod regulatorním dohledem České národní banky. V současné době disponuje licencí obchodníka s cennými papíry (akvizicí společnosti Finance Zlín) a licencí platební instituce. V prosinci 2014 se Roklen360, a.s. stala členem Burzy cenných papírů Praha a od letošního února je tvůrcem trhu pro 11 emisí segmentu Prime.

Silná bankovní skupina

Roklen360 a.s. je součástí nové středoevropské bankovní skupiny Roklen Fin, a.s. založené v roce 2014 bývalými seniorními manažery Patria Finance. Kromě transakčního portálu Roklen360 skupina RoklenFin v současné době také provozuje finanční portál Roklen24.cz a poskytuje služby korporátních financí (Roklen Corporate Finance).

Společnost Roklen360 je pod regulatorním dohledem České národní banky. V současné době disponuje licencí obchodníka s cennými papíry a licencí platební instituce. V prosinci 2014 se Roklen360 stal členem Burzy cenných papírů Praha a v únoru 2015 tvůrcem trhu pro 11 emisí segmentu Prime. Více informací naleznete v našich tiskových zprávách.